MUŽI A – 2018-19

I.B třída skupina C – JČ kraj

2018-2019

Výsledkový server - fotbal

Trenéři a asistenti

Smutný Luboš, trenér

Luboš SMUTNÝ
trenér

Mikšovský Tomáš, asistent trenéra

Tomáš MIKŠOVSKÝ
asistent trenéra
(603 244 118)


Rozlosování Muži „A“ (jarní část – hřiště Řepeč)

kolotýmydendatumčasvýsledekstřelci
14.Kovářov / Řepeč-Opařany „A“SO23.3.15:002:0
15.Řepeč-Opařany „A“ / HradištěSO30.3.10:301:2Kravar Jan
16.Božetice / Řepeč-Opařany „A“SO6.4.13:002:3Mikšovský Tomáš, Vlk Ondřej, vlastní soupeře
17.Chotoviny / Řepeč-Opařany „A“SO13.4.16:300:0
18.Řepeč-Opařany „A“ / PutimNE21.4.16:005:12x Pražma Miloslav, 2x Mikšovský Tomáš, Vlk Ondřej,
19.Mladá Vožice / Řepeč-Opařany „A“NE28.4.17:002:1Mikšovský Tomáš
20.Řepeč-Opařany „A“ / ChyškySO4.5.17:004:12xMikšovský Tomáš, Pražma Miloslav, Smutný Dominik
21.Králova Lhota / Řepeč-Opařany „A“NE12.5.17:001:2Novák Miroslav, Fencl Petr
22.Řepeč-Opařany „A“ / KlukySO18.5.10:303:4Fencl Petr, Štecher Miroslav, Pražma Miloslav
23.Sepekov / Řepeč-Opařany „A“NE26.5.16:00
24.Řepeč-Opařany „A“ / VětrovySO1.6.10:30
25.Dolní Bukovsko / Řepeč-Opařany „A“SO8.6.17:00
26.Řepeč-Opařany „A“ / MiroviceNE16.6.16:00

Tabulka střelců – celá sezóna

Jméno střelcePočet branek
Mikšovský Tomáš8
Pražma Miloslav8
Vlk Ondřej7
Kravar Jan5
Dončuk Michal2
Vachuta Lukáš2
Štecher Jan2
Smutný Dominik2
Fencl Petr2
Novák Miroslav1
Štecher Miroslav1
Vlastní soupeře1

Rozlosování Muži „A“ (podzimní část – hřiště Řepeč)

kolotýmydendatumčasvýsledekstřelci
2.Hradiště / Řepeč-Opařany „A“SO18.8.17:002:0
3.Řepeč-Opařany „A“ / BožeticeSO25.8.16:001:0Pražma M.
4.Řepeč-Opařany „A“ / ChotovinySO1.9.10:304:4Smutný D., Kravar J., Štecher J., Vlk O.
5.Putim / Řepeč-Opařany „A“NE9.9.17:001:2Pražma M., Kravar J.
6.Řepeč-Opařany „A“ / Mladá VožiceSO15.9.10:302:4Pražma M., Mikšovský T.
7.Chyšky / Řepeč-Opařany „A“NE23.9.15:002:1Vlk O.
8.Řepeč-Opařany „A“ / Králova LhotaSO29.9.10:304:42x Dončuk M., Vlk O., Pražma M.
9.Kluky / Řepeč-Opařany „A“SO6.10.16:005:0
10.Řepeč-Opařany „A“ / SepekovSO13.10.10:300:3
11.Větrovy / Řepeč-Opařany „A“NE21.10.15:004:2Kravar J., Štecher J.
12.Řepeč-Opařany „A“ / Dolní BukovskoSO27.10.10:303:32xVachuta L., Kravar J.
13.Mirovice / Řepeč-Opařany „A“SO3.11.14:004:2Vlk O., Mikšovský T.
1.Řepeč-Opařany „A“ / KovářovSO10.11.14:001:5Vlk O.

Comments are closed.