13. ročník / 2015


– starší ročníky jsou k dispozici po kliknutí na odkazy níže:

  1. Memoriály z let 2013-2022
  2. Memoriály z let 2003-2012
Znak SK Slovan Opařany, oddíl kopané
  • 13. ročník memoriálu Josefa Vakoče se konal v sobotu 1.8.2015 od 13:30 hodin na hřišti v Opařanech, opět za velmi hezkého počasí. Pepík to tam má asi nějak ošéfovaný …
  • Jedná se o fotbalový turnaj na počest vedoucího družstva mužů JOSEF VAKOČE, který dne 27.2.2003 náhle zemřel ve věku 45 let. U té příležitosti se rozhodlo vytvořil na jeho počest tradici ve formě memoriálů, který by se každoročně o prázdninách opakoval.

Poznámka:

  • V roce úmrtí Pepíka se konal 1. ročník / 2003
  • V tomto roce to je tedy 13. ročník, tzn. 12. výročí úmrtí

Turnaje se zúčastnili 3 oddíly (konečné pořadí):

  • FK ŘEPEČ-OPAŘANY
  • TJ SOKOL CHOTOVINY
  • TJ BOŽETICE

Konečné výsledky

Průběžné i konečné výsledky z 13. ročníku Memoriálu Josefa Vakoče

Účastníci turnaje

FK ŘEPEČ-OPAŘANY jako vítěz na turnaji 13. ročníku Memoriálu J. Vakoče. FK ŘEPEČ-OPAŘANY jako vítěz na turnaji 13. ročníku Memoriálu J. Vakoče. FK ŘEPEČ-OPAŘANY jako vítěz na turnaji 13. ročníku Memoriálu J. Vakoče.
FK ŘEPEČ-OPAŘANY jako vítěz na turnaji 13. ročníku Memoriálu J. Vakoče.
Tisková verze fotografie

Oddíl TJ SOKOL CHOTOVINY se umístil na turnaji na druhém místě. Oddíl TJ SOKOL CHOTOVINY se umístil na turnaji na druhém místě. Oddíl TJ SOKOL CHOTOVINY se umístil na turnaji na druhém místě.
Oddíl TJ SOKOL CHOTOVINY se umístil na turnaji na druhém místě.
Tisková verze fotografie

TJ BOŽETICE se na turnaji 13. ročníku Memoriálu J. Vakoče umístili na třetím místě TJ BOŽETICE se na turnaji 13. ročníku Memoriálu J. Vakoče umístili na třetím místě TJ BOŽETICE se na turnaji 13. ročníku Memoriálu J. Vakoče umístili na třetím místě
TJ BOŽETICE se na turnaji 13. ročníku Memoriálu J. Vakoče umístili na třetím místě.
Tisková verze fotografie

 

Rozhodčí na 13. ročníku Memoriálu J. Vakoče Na turnaji byl letos jako nový rozhodčí Ladislav Brůžek (uprostřed).

Zahájení turnaje, slavnostní výkop, minuta ticha

Zahájení 13. ročníku Memoriálu J. Vakoče se ujal předseda SK Slovanu Opařany Petr Jelínek Slavnostní výkop provedl bratr Pepíka - Miloš Vakoč a Petr Fencl Minuta ticha pro uctění památky Pepíka Vakoče
Zahájení 13. ročníku Memoriálu J. Vakoče se ujal předseda SK Slovanu Opařany Petr Jelínek. Slavnostní výkop provedl bratr Pepíka – Miloš Vakoč a Petr Fencl. Poté následovala minuta ticha pro uctění památky Pepíka Vakoče.

Uctění památky na místním hřbitově

Uctění památky na místním hřbitově v Opařanech. Uctění památky na místním hřbitově v Opařanech. Uctění památky na místním hřbitově v Opařanech.
Uctění památky na místním hřbitově v Opařanech. Pietního aktu se zúčastnili (zleva): Miloslav Pražma, předseda SK Slovan Opařany Petr Jelínek a za rodinu Vakočů to byl bratr Miloš.

Pozvánka na turnaj

pozvanka-13-memorial-vakoc-2015

Propozice turnaje a časový harmonogram

stáhnout (pdf soubor, 233 kb)

 

Comments are closed.